Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиКомпанія «ДОВЕР» пропонує Вам вибрати промислові секційні ворота і купити за омтимальну ціну в Києві і всій Україні в асортименті. На сайті goodgate.com.ua Ви можете отримати онлайн розрахунок вартості скориставшись калькулятором вартості секційних промислових воріт. Також Ви можете розрахувати вартість промислових секційних воріт, воріт на в`їзд відкатних, ролет, багатоцільових / вогнестійких дверей в онлайн калькуляторі. Отримати повну інформацію про характеристики всієї продукції яку надає ТОВ «ДОВЕР» для промислового сектора українського ринку: перевантажувальне / логістичне обладнання, внутрішні сталеві двері, автоматичні (розсувні) двері, вхідні двері, багатоцільові і вогнестійкі двері, електроприводи для промислових воріт, шлагбауми, болларди, промислові ворота для АЗС та автомийки з хвірткою та вікнами. Ціна на ворота промислові в Києві / Україна для Вас - оптимальна у нас! Добре що є вибір!

Товари для промислового сектора

Компанія «ДОВЕР» пропонує за вигідною ціною придбати різне дверне і пропускне обладнання, таке як секційні ворота, шлагбауми, сталеві двері, болларди, промислові ворота і багато іншого. 

Промислові ворота секційні 

Промислові секційні ворота знайшли своє застосування для перекриття великих прольотів в тих місцях, де немає можливості встановити звичайні ворота. Основна область застосування промислових секційних воріт - це автомобільні мийки, склади, стоянки літаків та інших транспортних засобів. Висота секцій у воротах виконується різної висоти на вимогу замовника, поверхня стінок секцій виконана з оцинкованого сталевого пласта з товщиною приблизно 0,5 мм, на поверхню якого зазвичай наноситься полімерне покриття. 

Промислові ворота швидкісні 

Промислові швидкісні ворота випускаються фірмою HORMANN. Компанія надає широкий спектр швидкісних воріт, які дозволяють оперативно організувати транспортні пересування, забезпечивши при цьому оптимальні умови виконання робіт і високу ефективність. Ворота можуть бути виготовлені в декількох варіантах: спіральні, гнучкі плівкові ворота, безшумні швидкісні ворота. 

Автоматичні розсувні двері 

Автоматичні двері це зручну організацію пересування людей в торгових центрах та інших підприємствах, на яких руки зазвичай зайняті, а безперешкодний прохід здійснювати необхідно часто. 

Сталеві двері промислові 

Компанія займається продажами високоякісних сталевих дверей. Сталеві двері виходять на ринок як внутрішні, так і зовнішні. Головна перевага таких дверей - це сталевий цинковий пласт, який міцно і надійно експлуатується на протязі багатьох років. 

Вогнестійкі двері 

Вогнестійкі двері з захистом від злому є ідеальним поєднанням безпеки в усіх сенсах. Двері стійкі до вогню, так як пофарбовані порошковою фарбою. Високоякісний дверний замок захищає приміщення від проникнення непроханих гостей і шахраїв. 

Перевантажувальний обладнання (перевантажувальний міст, докшелтер) 

Перевантажувальние обладнання в більшості своїй застосовується для полегшення і прискорення процесу навантажувальних і розвантажувальних робіт, дозволяючи при цьому раціонально використовувати робочий простір складів. При використанні перевантажувального обладнання ризик пошкодження вантажу і транспортного засобу набагато нижче, при цьому устаткування забезпечує захист робітників від виробничих травм. 

Шлагбауми (автоматичні шлагбауми) 

Компанія «ДОВЕР» займається також продажем шлагбаумів. Шлагбауми широко застосовні в різних областях виробництва, де є необхідність у регулюванні руху в`їзду та виїзду на приватну власність (платні паркувальні місця, в`їзд на підприємства з обмеженим доступом і т.д.). Шлагбауми для парковки спеціально для допуску транспортних засобів на парковку тільки власників, які оплатили паркувальне місце, а також для резервування індивідуального паркувального місця. 

Болларди 

Болларди представляють собою дорожні блокуючі стовпчики висотою до 50-60 см. Стовпчики опускаються до землі, якщо проїзд транспортному засобу доступний. Болларди є інноваційним засобом для захисту парковок і в`їзних стоянок. В активному положенні дорожні блокуючі стовпчики запобігають доступ для проїзду транспортних засобів, однак залишає вільної простір для пішоходів. 

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок