Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиКомпанія «ДОВЕР» пропонує Вам купити ворота гаражні секційні за омтимальну ціну в Києві та Україні в широкому асортименті. На сайті компанії Ви можете отримати онлайн розрахунок вартості скориставшись калькулятором вартості воріт гаражних секційних. Також Ви можете розрахувати вартість воріт на в`їзд відкатних, ролет віконних, багатоцільових і вогнестійких дверей в онлайн калькуляторі. Отримати повну інформацію про характеристики продукції яку пропонує ТОВ «ДОВЕР» для приватного сектора українського ринку: внутрішні сталеві двері, вхідні двері, багатоцільові і вогнестійкі двері, навіси, козирки, електроприводи воротні, гаражні секційні ворота, ворота на в`їзд відкатні. Ціна на ворота в Києві та Україні для Вас - оптимальна у нас! Добре що є вибір!

Товари для приватного сектора

Де придбати, і як вибрати ворота гаражні секційні? 

Тепер власникові машини не доведеться споруджувати мури навколо будинку або вішати на ворота гаража амбарні замки, намагаючись забезпечити надійний захист свого майна від незаконного проникнення та крадіжки. В даному випадку, йому буде достатньо лише звернеться до компанії ТОВ ДОВЕР, де фахівці допоможуть не тільки підібрати необхідні надійні конструкції для гаража, але і створити прекрасний екстер`єр на території будинку. Одними з таких довговічних і універсальних конструкцій є ворота гаражні секційні від компанії ТОВ ДОВЕР. Ці ворота володіють жорсткістю і стійкістю до будь-яких погодних умови та механічного впливу, а також герметичністю, зберігаючи тепло і забезпечують хорошу звукоізоляцію. 

Головними перевагами цих воріт є також довговічні сталеві петлі, стійкі кронштейни, які сприяють якісному переміщенню і балансуванню полотна, а також ефективність і компактність конструкції, яка сприяє вільному переміщенню, не створюючи ніяких перешкод ні всередині, ні зовні гаража. До того ж, ворота гаражні секційні володіють стійкістю до корозії. І, безумовно різноманітні кольори сміливе декорування воріт додадуть будівлям оригінальний і неймовірний вид. 

У нас ворота не прості, а секційні відкатні. 

Якими перевагами володіють ворота відкатні? Хороші ворота завжди говорять про господаря будинку або будь-якої промислової, адміністративної будівлі. Надати своїх володінь презентабельний вигляд можна за допомогою відкатних воріт. Ці ворота вельми практичні і затребувані, оскільки вони оснащені комфортним дистанційним управлінням, а також складаються з довговічних і надійних конструкцій. Ворота відкатні сприяють швидкої і зручної організації в`їзду та виїзду транспорту на будь-яку територію. Одне натискання кнопки рухає величезний і складний механізм, безперешкодно зрушуючи полотно в сторону не займаючи простір. Ворота відкатні від компанії ТОВ ДОВЕР- це унікальні і досить комфортабельні ворота, які володіють високою технологією і представницької конфігурацією. 

Рольставні, як краща система захисту і прекрасний декор для всіх прорізів 

Якщо ви хочете захистити свої вікна та двері від проникнення непроханих гостей, несприятливих погодних умов, вуличного пилу і шуму, а також від цікавих поглядів, то вам слід встановити рольставні від компанії ТОВ ДОВЕР . На перший погляд, рольставні - це звичайні, зовнішні жалюзі, які згортаються в рулон за допомогою ручного або електроприводних управління. Але, насправді рольставні-це міцна, компактна і надійний захист прорізів різного роду будівель. Також вони забезпечують капітальну звукоізоляцію і теплоізоляцію. До того ж, рольставні своєю різноманітністю фарб і матеріалів стануть "родзинкою" екстер`єру будинку або будівлі. 

Вхідні двері - вхід у прекрасний світ затишку і комфорту 

Вхідні двері-це головний елемент декору будинку. Вона захищає володіння від злому, холодів і спеки, а також створює затишну та комфортну атмосферу в приміщенні. Прекрасний дизайн вхідних дверей прикрасить будь-який простір і всередині, і зовні, а також її герметичність забезпечить тишу і спокій в будинку, і стане непереборною перешкодою для всіх недоброзичливців. 

Вогнестійкі двері "пройдуть" через вогонь і воду ... 

Кращий тил і захист від вогню забезпечать вогнестійкі двері. Дверне полотно обладнано мінеральною ватою, яка зберігає тепло і не перешкоджає проникненню шуму. Ці двері усиленни сталевими штирями, які наглухо замикають приміщення, забезпечуючи тим самим захист від злому. Вогнестійкі двері - це найідеальніший протипожежний елемент всередині будь-якої будівлі. Їм під силу вирішити будь-яке завдання в системі безпеки приміщення. 

Як "загартовуються" сталеві двері 

Сталеві двері - це міцний, жорсткий і довговічний елемент для будь-якого приміщення. Товщина полотна в 40 мм забезпечує високу міцність конструкції до механічного впливу, його якісне покриття має стійкість до різного роду забруднень, завдяки вбудованому замку ці двері легка і проста, але в той же час надійна в експлуатації. Але, при всій своїй жорсткості і грубості, сталеві двері можуть стати яскравим і оригінальним елементом декору приміщення. 

Над дахом будинку мого ... навіси і козирки 

Навіси та козирки - це унікальні, архітектурні елементи, за допомогою яких можна надати оригінальний і презентабельний вигляд фасаду будь-якої споруди. Також, вони захищають вхід або вихід від всіх погодних явищ в будь-який час року. Стійкі конструкції з полікарбонату володіють понад здатністю протистояти максимальним механічним впливам негоди. Повітряні, розкішні навіси і козирки прикрасять будь-який простір, а також забезпечать безпеку людині, автомобілю або споруді. 

Легке дотиком на автоматику (електропривод) і ворота відкриті 

Автоматика (електропривод) для воріт - це сучасна, надійна система управління для будь-якого виду воріт, яка гарантує практичність і безпеку при в`їзді або виїзді. Автоматика (електропривод) для воріт просто вражає своєю різноманітністю. Тепер воротами можна керувати як за допомогою пульта, або ж використовувати індивідуальні комплектуючі такі, як відбитки пальців, радари, різного роду магнітні картки або коди. Цей сучасний "розум" автоматики для воріт вельми сприятливий і зручний спосіб експлуатації техніки огороджень. 

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок