Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиНаші ворота та двері завжди відчинені для Вас!

Більшість людей застосовують різні способи і встановлюють складні конструкції для захисту свого майна. Вони будують паркани з дорогих матеріалів, "забивають" вікна гратами, а в ворота врізають величезна кількість замків. Одним словом, витрачають багато сил і грошей тільки для того, щоб спати спокійно. Але, як не дивно, спокій їм тільки сниться. Безліч замків розкриваються, конструкції деформуються і приходять в непридатність, вимагаючи ремонту або заміни. Як розірвати це коло невдач і вберегти свої володіння від злому? 

Ворота гаражні секційні - корисне!

Ворота гаражні секційні - корисне!
На сьогоднішній день, багато людей набувають секційні ворота (ворота гаражні секційні). Вони потрібні для того щоб убезпечити свій гараж. Адже почастішали випадки крадіжок автомобілів, які стояли не в гаражі, а на вулиці.

Секційні ворота - це ворота, які мають конструкцію, що має з'єднані між собою петлі секцій. Вони пересуваються по спеціальним напрямних шин, які прикріплені до країв отвору і заведені під стелю вашого приміщення. Під час відкриття цих воріт, кожна секція, один за одним, йде під перекриття даного приміщення, де і розміщується прямо під стелею.

Такі ворота зазвичай встановлюють в приватних будинках, іноді (промислові секційні ворота) в підземних гаражах багатоповерхових будинків, на сільськогосподарських або промислових об'єктах, на різних складах, в автосервісах або автомийках. Також, такі ворота підходять і для перекриття будь-яких прорізів.

Особливості та переваги використання перевантажувальної техніки

Особливості та переваги використання перевантажувальної техніки
У далекому минулому ті часи, коли на складах вантажі переносили вручну бригади вантажників. В наш час для цього використовують сучасне перевантажувальний обладнання, розроблене з урахуванням сучасних технологій і методів. Великою популярністю користується цей вид техніки серед керівників транспортних і складських підприємств. Це пов'язано з тим, що використання спеціальної перевантажувальної техніки дозволяє значно скоротити час, який витрачатися на вантаження - вивантаження вантажів, дозволяючи провести роботи максимально швидко і з великою ефективністю.

Існує чимало компаній, які пропонують перевантажувальну техніку. Але не всі вони відповідають усім сучасним нормам і вимогам. Хотілося б виділити деякий компанії, обладнання яких відрізняється ефективністю і практичністю його експлуатації: Novoferm, DoorHan і Hormann . Техніка цих підприємств дає можливість проводити навантажувально-розвантажувальні роботи з максимальною ефективністю.

Швидкісні промислові ворота - визначення, призначення, застосування

Швидкісні промислові ворота - визначення, призначення, застосування
Промислові ворота - це тип воріт, який використовується на складах, цехах, виробничих ділянках і т.п. До них висуваються більш жорсткі вимоги, ніж до стандартних, застосовуваним в побуті. Від промислових вартою потрібна оперативність відкриття, зносостійкість, міцність.

Промислові ворота класифікуються на рулонні, секційні, що складаються і швидкісні. Кожен вид використовується в певній зоні промислового ділянки.

Швидкісні промислові ворота незамінні в місцях підвищеного руху, де найбільш часто заїжджають машини, заходять люди, де потрібно максимально швидко відкриття і закриття.

На ринку України представлені ворота швидкісні трьома основними виробниками, що дозволяє Вам зробити оптимальний вибір і купити швидкісні ворота за вигідною ціною.

Болларди: призначення та переваги

Болларди: призначення та переваги
Протитаранні стовпи безпеки (болларди) відносяться до захисних засобів і монтуються на відстані не більше 1,5 метрів один від одного. Конструктивно вони являють собою висуваються над поверхнею землі металеві стовпи з товстостінних труб. Діаметр і товщину стінки стовпа підбирають залежно від призначення та проектної навантаження. Підстава болларди, у вигляді бетонної конструкції з пристроєм для його прийому, розташовують в грунті.

Висувні стовпи-блокіратори (ще одна назва болларди) є сучасним рішенням для захисту під'їздів до будівель, паркувальних майданчиках, для управління рухом у місті. З їх допомогою також можна захистити місця відпочинку, паркові зони, художньо-історичні та ландшафтні комплекси і т.д.

Для підйому болларди над землею може застосовуватися ручний, електромеханічний, гідравлічний і пневматичний привід. Боллард автоматичний часто обладнується апаратурою фірми BFT (Італія).

Автоматичні шлагбауми - захисти територію!

Автоматичні шлагбауми - захисти територію!
Для того щоб по максимуму захистити територію того чи іншого об'єкта від несанкціонованого доступу, а точніше, в`їзду використовують шлагбауми. Даний пристрій дозволяє швидко звільняти чи перегороджувати шлях за допомогою вертикально піднімається стріли. Але якщо раніше парковки, склади, житлові території були оснащені шлагбаумами старого зразка, то тепер в містах превалюють автоматичні шлагбауми. Основна відмінність полягає в тому, що автоматичні шлагбауми управляються віддалено, посредствам електроніки, а саме: кнопки оператора, спеціального пульта.

У деяких випадках дії охоронця або співробітника системи безпеки не потрібні взагалі. Проїзд через шлагбаум здійснюється за допомогою магнітної картки, якщо її немає-проїзд неможливий.

Існує величезна кількість фірм, які випускають дане пристосування, але деякі з них виходять на перший план.

Внутрішні сталеві двері - перевірено часом

Внутрішні сталеві двері - перевірено часом
Двері внутрішні Hormann зарекомендувала себе як двері з величезною кількістю переваг, які протягом багатьох років демонструють своїм власникам.

Внутрішні сталеві двері відмінно підійдуть як в якості установки в адміністративні будівлі, так і в підвальних і горищних приміщеннях. Зовнішнє покриття дверей володіють високоякісною тепло-і світлостійкістю, на них нанесено цинкове покриття, і гумове ущільнення для герметичності двері.

Двері Хьорман представили себе як одні з найміцніших, жорстких і зносостійких під час їх експлуатації. Вони мають демократичні ціни, тому виготовляються і виходять на ринок великими обсягами. При їх відмінній якості це відмінний показник, що характеризує виробника як постачальника, який піклується про своїх клієнтів.

Двері багатоцільові, Двері вогнестійкі - корисне

Двері багатоцільові, Двері вогнестійкі - корисне
Багатоцільові / вогнестійкі двері являють собою конструкції з ідентичним дизайном, але різною функціональністю. Це дозволяє обладнати об'єкти зовні не відзначаються окремо і в той же час різними згідно призначенню дверима.

Окремі лінійки багатоцільових дверей відрізняються особливою різноманітністю форм і якостей, що дає можливість швидко підбирати оптимальні варіанти відповідно до індивідуальних потреб. Поряд зі стандартними конструкціями до даної категорії відносяться двері багатоцільові Hormann з системами проти злому, димонепроникні, вогнетривкі та інші моделі.

Двері багатоцільового призначення здатні витримувати відчутні навантаження протягом найтривалішого часу.

Автоматика для воріт - зручно і сучасно!

Автоматика для воріт - зручно і сучасно!
Напевно, багато хто мріє про те, щоб перебуваючи в салоні транспортного засобу можна було «наказувати» вратами, особливо в негоду, дощ або сльота. На сьогоднішній день це цілком здійсненно завдяки розробкам і впровадженню в життя провідними інженерами передових технологій, зокрема продукція для воріт.

Автоматика для воріт сьогодні доступна у продажу як в магазинах, так і скориставшись послугами інтернет сайтів, де у відповідних каталогах покупець має можливість ознайомитися з продукцією, почитати характеристики та відгуки, задати продавцям цікавлять його, і отримати кваліфіковану і оперативну відповідь.

Завдяки якісній зборці виріб має тривалий термін бездоганної служби. Застосування міцних сплавів дозволило зменшити загальну вагу конструкції. Сигнал з пульта дистанційного керування передає сигнал на відстань до 15 метрів, при відсутності перепон.

Вхідні козирки навіси

Вхідні козирки навіси
Вхідні козирки, навіси, як важливі архітектурні елементи, мають декоративне і функціональне значення. Вони, крім своєї захисної функції, є сучасним і стильним прикрасою фасадів. Органічно вписуючись в стилістику архітектури будівель, вироби надають їм особливу унікальність і шарм. Крім того, вони, будучи своєрідною візитною карткою, свідчать про смаки і стилі своїх володарів.

Для кожної будівлі актуальні свої конструктивні рішення і матеріали при оформленні входу. Козирки та навіси можуть бути будь-якої форми і виготовляються з самих різних матеріалів. Це може бути дерево, полікарбонат, чорний метал чи особливо міцне скло.

Ролети віконні та воротні

Ролети віконні та воротні
Щоб захистити будинок і особисту територію від зайвих поглядів, вітру, косого дощу, шуму з вулиці, і навіть від небажаного проникнення, використовуються віконні та воротні ролети . Виглядають вони стильно, акуратно і завжди доречно. В спекотний день ролети створять тінь і прохолоду, захистять приміщення від яскравого світла сонця. Щільність конструкції не допустить потрапляння вуличного пилу в будинок або офіс. В холодну пору ролети будуть утримувати тепло.

Ролети віконні бувають 5-и видів. Відрізняються типом профілю, з якого вони виготовлені, а також його шириною. Від цього залежить і ціна. Ще один момент у визначенні вартості майбутніх ролет - бажаний розмір.

Вхідні двері - краса і безпека будинку

Вхідні двері - краса і безпека будинку
Що таке вхідні двері?

Це, по-перше, обличчя будинку. Двері - це перше що бачать ваші гості. Якщо вона квола і недоглянута, то складається враження про господарів, як про недбалих людях. А якщо добротна, що має особливий дизайн, міцна, то створить враження теплого і затишного будинку, захищеного від негараздів і бід. Будинки, де живуть акуратні, люблять один одного люди.

По-друге, вхідні двері - це що захищають конструкції. Вони повинні надійно замикати в нутрії будинку тепло, затишок і всі таємниці сім'ї, і не пускати на поріг вуличні вітру, непогоду, морози, шум і суєту. Функції вхідних вартою не закінчуються на тепло і звукоізоляції, вони повинні бути бар'єром для сторонніх, для тих, хто хоче потрапити в будинок зі злим умислом, без відома господарів.

Що представляють із себе промислові ворота.

Що представляють із себе промислові ворота.

Що представляють із себе промислові ворота. Визначення та призначення промислових воріт Відповідно до ГОСТ 31174-2003 "Ворота металеві" промисловими воротами прийнято вважати ті конструкції, частота відкривання яких більше 1-го циклу підйому-опускання на годину. 

Промислові ворота встановлюються на підприємства автопослуг, такі як миття і автосервіси, а також у складських приміщеннях. Промислові ворота в автосервісах, особливо автомийках використовуються дуже інтенсивно. Природно, що на подібних воротах встановлені посилені торсіонні пружини, можлива також установка спеціальних роликів з нержавіючої легованої сталі. Ще одна відмінність таких воріт від побутових - це електропривод, в промислових воротах замість стельового зазвичай використовується більш потужний боковий привід. 

Види автоматичних воріт.

Види автоматичних воріт.

Автоматичні ворота - це професійне рішення будь-яких завдань, пов'язаних із забезпеченням зручного доступу і запобіганням несанкціонованого проникнення в побутові та промислові приміщення, а також на закриті території. 

Крім завдань пов'язаних з доступом автоматичні ворота вирішують і ряд попутних завдань: - збереження тепла в приміщенні за рахунок низької теплопровідності полотна воріт (секційні ворота) або за рахунок дуже швидкого відкривання-закривання (швидкісні рулонні ворота, швидко скручуються автоматичні ворота), - поділ виробничих приміщень, спортивних залів, - збереження виробничих площ за рахунок грамотного підбору конструкції воріт, - можливість підбору зовнішнього вигляду воріт під дизайн будівлі і т. д. 

Автоматичні ворота. Як вибрати?

Автоматичні ворота. Як вибрати?

Зараз ринок наповнений величезною кількістю пропозицій, серед яких є автоматичні ворота виготовлені як в Україні так і ворота імпортного виробництва! 

У будь-якому з перерахованих вище випадків кінцевий продукт називається "ворота", але вартість і якість будуть відрізнятися. Другий не менш важливий момент - монтаж. Хто і як його проводить. Зрозуміло, що на монтаж дається гарантія (як правило, 1 рік). Але що таке 1 рік? Ви купуєте ворота для власного будинку, в якому будете жити з родиною не один десяток років, а міняти їх (ворота) будете щороку? 


Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок