Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВорота гаражні секційні

Гаражні секційні ворота - сучасний, універсальний і естетичний вибір гаражних воріт. Принцип роботи секційних воріт: полотно, набране з декількох секцій, переміщається по спеціальних напрямних вгору і горизонтально вглиб гаража, «зависаючи» під стелею.
Конструкція секційних воріт дозволяє ефективно використовувати простір всередині гаража не займаючи місце зовні. Широкий вибір кольору і декорації задовольнить вимогам найвибагливішого дизайнера. Високий ступінь теплоізоляції воріт виключає тепловтрати по отвору. Надійна система замикання успішно перешкоджає несанкціонованому проникненню.

Ворота гаражні секційні вважаються новітніми серед всіх конструкцій воріт. Гаражні ворота з секцій почали використовуватися в середині 20-го століття. Головні переваги таких воріт - це теплоізоляція завдяки подвійному щільному (40-міліметрів) матеріалу. Ворота плавно відкриваються, секції при цьому пересуваються вгору одна за одною під стелю. Пружинний механізм забезпечує компенсацію ваги. 

Сучасні секційні ворота зустрічаються практично на кожному побутовому або промисловому об`єкті. Конструкція працює практично безшумно, не вимагаючи додаткового простору перед гаражем, зручно розташовуючись всередині нього. 

Секційні гаражні ворота фірми HORMANN є лідером продажів серед аналогічного обладнання. Компанія на ринку вже близько століття, за час свого існування випустила понад 20 мільйонів виробів. В даний час у компанії практично немає конкурентів по виробництву секційних гаражних воріт. Німецький виробник гаражних воріт дбати як про клієнта, так і про довкілля, працюючи на 40% на екологічно чистому електроспоживанні. 

Вибираючи гаражні ворота фірми HORMANN Ви, перш за все, створюєте затишні і комфортні умови для індивідуального використання. Якість воріт сертифіковане, на всьому обладнанні проведені інтенсивні навантажувальні випробування, що дозволяє гарантувати довговічне і надійне використання гаражних секційних воріт. 

Також Вам надається унікальна можливість купити гаражні секційні ворота фірми ALUTECH. Компанія виробляє як звичайні гаражні ворота для побутового використання в котеджах або дачних ділянках, так і в промисловості. Фірма Алютех виробляє високоякісні воротні системи за допомогою комп`ютерних програм і автоматизованого обладнання. Гаражні секційні ворота виготовлені за всіма міжнародними нормами і стандартами, що дозволяє гарантувати надійність, безпека та екологічні характеристики установок. 

Гаражні секційні ворота виробництва DoorHan виконані в класичному виконанні, розраховані на найбільш поширені габарити гаражів. Балансування ваги здійснюється за допомогою торсіонного механізму. Класичний елегантний дизайн воріт додає будинку незабутній зовнішній вигляд, оригінально прикрашаючи фасад будівлі. Облицювання ворітної системи має особливу міцність, захищаючи приміщення від зломів. 

Переваги використання гаражних секційних воріт: 

 • мінімальне енергоспоживання;
 • мінімальні терміни виготовлення, постачання і монтажу;
 • індивідуальний підхід до виконання комірних систем;
 • надійність і довгий термін експлуатації;
 • зручність і комфорт під час використання.

Пропонуємо вибрати:

гаражні секційні ворота Німецького виробництва Hormann

гаражні секційні ворота Hörmann (каталог)  


гаражні секційні ворота Білоруського виробника Alutech

гаражні секційні ворота «ALUTECH» (каталог) 


гаражні секційні ворота виробництва РФ DoorHan

гаражні секційні ворота «DoorHan» (каталог)

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок