Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВорота на в'їзд відкатні

Відкатні (зсувні) ворота - візитна картка приватного будинку, промислового, адміністративного будинку. Великий вибір ширини проїзду і відсутність обмежень по висоті отвору роблять відкатні ворота оптимальним рішенням в'їзду на територію. Конструкція відкатних воріт влаштована так, що вони практично не займають корисний простір. Полотно відкатних воріт під час відкривання плавно зсувається в бік уздовж паркану. Відкатні (зсувні) ворота не вимагають місця для розкриття стулок і це дозволяє під'їжджати транспортним засобам до них практично впритул. Надійна і безпечна автоматика відкатних воріт забезпечить тривалу роботу, а дистанційне керування воротами гарантує комфорт.

Ворота відкатні - це цілісна конструкція, вироби якої приварені за допомогою зварювання, складається з каркаса і декорує полотнища, яке покриває каркас з двох сторін. Рух воріт відбувається за рахунок роликових візків, які встановлені на нижній підставі каркаса. Відкатні ворота використовуються при в'їзді в невеликі житлові будинки, на дачі, на промислових об'єктах для допуску транспортних засобів, при цьому перекриваючи внутрішню площу виробництва від сторонніх поглядів (шлагбаум або блокуючі стовпчики таку можливість не забезпечать). 

Відкатні ворота купити можна в трьох варіантах: один відкатниї каркас; відкатні ворота з хвірткою; парканні секції. Управляти відкатними воротами можна як вручну, так і автоматично (дистанційно, за допомогою пульта управління). Секції воріт перекриваються суцільним заповненням полотнища, розрідженим заповненням, а також поєднаним, наприклад, верхня частина розріджена, щоб спостерігати за видом по інший бік воріт, а нижня частина суцільна. 

Ворота відкатні, ціна яких абсолютно доступна, покривається тими перевагами, якими володіють відкатні ворота: 

 • швидкий монтаж і установка воріт;
 • забезпечення швидкого заповнення секцій;
 • ремонтопридатність (ремонт відкатних воріт займає від 30 хвилин до 2 годин);
 • надійність, доведена величезною кількістю користувачів і мінімальним терміном експлуатації в 15 років;
 • презентабельний зовнішній вигляд (Декорують полотнище вибирається власниками на будь-який колір і орнамент). 

Відкатні ворота Алютех - це високоякісне обладнання з безліччю варіантів виконання і видами монтажу. Верхнє виконання верхнього профілю може бути виконано в таких варіантах: 

 • скоси до середини;
 • скоси від середини;
 • скоси по діагоналі;
 • дугового профіль;
 • гребінчастий профіль; 

Відкатні ворота виробляють в найрізноманітніших варіантах від міцної дошки до металевого профілю (власники підбирають матеріал декорує полотнища виходячи з бюджету). 

Відкатні ворота широко застосовні на в`їздах в складські приміщення, так як відсутність нижніх напрямних дозволяють проїжджати абсолютно будь-якій транспорту. Рух воріт засноване на роликових каретках, закріплених до воріт. До нижньої частини воріт приварюється рама, що захищає колеса воріт від дощу, бруду та інших зовнішніх факторів впливу. 

Експлуатаційний період відкатних воріт досягає 55500 відмикань воріт. Колісний механізм не рекомендується змащувати машинним маслом, так як до змащеному механізму будуть більше прилипати бруд, пісок, сухе листя, що заважають руху воріт. 

Компанія Алютех піклується про якість продукції, що випускається, намагаючись задовольнити кожного клієнта. Різноманіття варіантів виконання і конструктивних рішень, індивідуальний підхід до вибору декорує матеріалу, інноваційні рішення для воріт, висока якість і довгий термін експлуатації - все це надає компанія АЛЮТЕХ своїм клієнтам. 

Пропонуємо вибрати:

відкатні ворота серії ADS400 із заповненням сендвіч-панеллю 45 мм Білоруського виробника «ALUTECH»

відкатні ворота «ALUTECH» (каталог)  


Відкатні ворота з заповненням з профнастилу


Відкатні ворота з прозорим заповненням

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок