Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВорота гаражні секційні - корисне!

На сьогоднішній день, багато людей набувають секційні ворота (ворота гаражні секційні). Вони потрібні для того щоб убезпечити свій гараж. Адже почастішали випадки крадіжок автомобілів, які стояли не в гаражі, а на вулиці.

Секційні ворота - це ворота, які мають конструкцію, що має з'єднані між собою петлі секцій. Вони пересуваються по спеціальним напрямних шин, які прикріплені до країв отвору і заведені під стелю вашого приміщення. Під час відкриття цих воріт, кожна секція, один за одним, йде під перекриття даного приміщення, де і розміщується прямо під стелею.

Такі ворота зазвичай встановлюють в приватних будинках, іноді (промислові секційні ворота) в підземних гаражах багатоповерхових будинків, на сільськогосподарських або промислових об'єктах, на різних складах, в автосервісах або автомийках. Також, такі ворота підходять і для перекриття будь-яких прорізів.

 

Дані ворота володіють багатьма не маловажно перевагами:

 1. Секційні гаражні ворота піднімаються тільки вгору у вертикальному положенні, тим самим економлять простір самого приміщення зсередини і перед ним.
 2. Секційні ворота забезпечують відмінну захист самого приміщення і всього, що знаходиться всередині, від впливу різних шумів і від впливу навколишнього середовища.
 3. Вони повністю безпечні в експлуатації.
 4. Секційні ворота можна встановити абсолютно в будь-який отвір.
 5. Секційні ворота мають привабливий дизайн, який подобається багатьом людям.

Дані ворота можуть закриватися і відкриватися навіть вручну, так як вага секційних воріт скомпенсований за рахунок індивідуально підібраних пружин. Також, якщо вам не хочеться відкривати і закривати ці ворота вручну, то їх можна з легкістю автоматизувати. Завдяки цій функції, ці ворота будуть відкриватися або закриватися за рахунок електроприводу. Він буде виконувати потрібну вам функцію, завдяки натисненню кнопки на пульті стаціонарного або дистанційного управління.

Основними елементами всієї конструкції цих секційних воріт є:

 1. Полотно цих воріт. Він складається лише з двох сталевих листів, які з'єднані між собою. Між ними знаходиться один шар твердої піни, яка називається поліуретан. Завдяки цьому шару і забезпечується відмінна теплоізоляція.
 2. Підвіси і напрямні. Напрямні. Це профілі з кронштейнами, які виготовлена ​​зі сталі, і які кріпляться до отвору. З цього прорізу і здійснюється рух усього полотна воріт. Завдяки гульвісу, направляючі і кріпляться до стелі.
 3. Пружіненний механізм. Цей механізм використовують для того щоб можна було балансувати полотно цих воріт. Завдяки цим пружинам, навіть найважчі ворота можна буде досить таки легко відкривати або закривати вручну. Балансування всього полотна здійснюється за рахунок торсіонних пружин або ж пружин розтягування.
← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок