Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиОсобливості та переваги використання перевантажувальної техніки

У далекому минулому ті часи, коли на складах вантажі переносили вручну бригади вантажників. В наш час для цього використовують сучасне перевантажувальний обладнання, розроблене з урахуванням сучасних технологій і методів. Великою популярністю користується цей вид техніки серед керівників транспортних і складських підприємств. Це пов'язано з тим, що використання спеціальної перевантажувальної техніки дозволяє значно скоротити час, який витрачатися на вантаження - вивантаження вантажів, дозволяючи провести роботи максимально швидко і з великою ефективністю.

Існує чимало компаній, які пропонують перевантажувальну техніку. Але не всі вони відповідають усім сучасним нормам і вимогам. Хотілося б виділити деякий компанії, обладнання яких відрізняється ефективністю і практичністю його експлуатації: Novoferm, DoorHan і Hormann . Техніка цих підприємств дає можливість проводити навантажувально-розвантажувальні роботи з максимальною ефективністю.

 

Перевантажувальна техніка Hormann

Дана компанія пропонує такі види перевантажувальної техніки:

Перенавантажувальні мости - представляють собою спеціалізовані системи, що забезпечують швидке проведення процесу, пов'язаного з вантаженням або розвантаженням вантажів шляхом перекривання відстані між транспортним засобом і рампою для навантаження, вирівнюючи між ними різницю в висоті.

Шлюз - тамбури - дана системи дає можливість максимально ефективно використовувати площу складського приміщення, значно знижуючи суму витрат на додаткове будівництво.

Герметізатори для воріт - використовуються для забезпечення надійного захисту робочої техніки і співробітників від негативної дії факторів зовнішнього середовища Перевантажувальна техніка Hormann дозволяє вирішити всі проблеми, пов'язані з навантаженням або вивантаженням вантажів, роблячи ці процеси ефективними і безпечними.

Перевантажувальне обладнання Novoferm

Компанія Novoferm відома у багатьох країнах світу. Її техніка користується довірою і заслужила позитивні відгуки від власників і працівників тих підприємств, які використовують її у себе.

Можна виділити такі найменування спеціалізованої техніки:

Візок вирівнююча платформа - наявність телескопічної або поворотною аппарели дає можливість провести фіксацію краю платформи з великою точністю і надійністю, забезпечуючи проведення всіх видів робіт з високою точністю і практичністю, гарантуючи безпеку процесу.

Перевантажувальна майданчик - це основа перевантажувальної системи, яка гарантує безпеку і ефективність усіх видів вантажно-розвантажувальних робіт.

Перевантажувальний тамбур - можливість регулювання кута монтажу тамбура дозволяє максимально ефективно і економно використовувати корисну площу приміщення Перевантажувальне обладнання Novoferm - це найбільш оптимальний варіант спеціалізованого обладнання.

Перевантажувальне обладнання DoorHan

Компанія DoorHan пропонує увазі споживачів цілий комплекс вантажно-розвантажувального обладнання, але хотілося б зупинитися тільки на деяких його видах:

Вантажні доки - комплекс спеціалізованого обладнання (герметизатор прорізу, вирівнююча платформа, секційні ворота), яке дозволяє облаштувати складський термінал найбільш оптимально і зручно.

Механічні мости відкидного і переносного типу - монтуються на навантажувальної рампі між транспортним засобом і безпосередньо рампою, регулюючи перепад висоти між ними.

Рампи мобільні - дають можливість доступу в кузов автомобіля автонавантажувачу, прискорюючи і спрощуючи процес навантаження або вивантаження вантажів.

Перевантажувальне обладнання DoorHan створено для створення комфортних умов проведення вантажно-розвантажувальних робіт.

Використання спеціалізованого вантажно-розвантажувального обладнання, зокрема і компаній Novoferm, DoorHan і Hormann дозволяє не тільки провести максимально ефективно всі процеси навантаження і вивантаження, а й зберегти вантаж у повній цілості.

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок