Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиШвидкісні промислові ворота - визначення, призначення, застосування

Промислові ворота - це тип воріт, який використовується на складах, цехах, виробничих ділянках і т.п. До них висуваються більш жорсткі вимоги, ніж до стандартних, застосовуваним в побуті. Від промислових вартою потрібна оперативність відкриття, зносостійкість, міцність.

Промислові ворота класифікуються на рулонні, секційні, що складаються і швидкісні. Кожен вид використовується в певній зоні промислового ділянки.

Швидкісні промислові ворота незамінні в місцях підвищеного руху, де найбільш часто заїжджають машини, заходять люди, де потрібно максимально швидко відкриття і закриття.

На ринку України представлені ворота швидкісні трьома основними виробниками, що дозволяє Вам зробити оптимальний вибір і купити швидкісні ворота за вигідною ціною.

 

Що собою являють швидкісні промислові ворота?

Частіше всього дані ворота складаються з щільного, гнучкого ПВХ або тканинного полотна. Полотно змотується в рулон. З боків встановлені направляючі, по яких воно «ходить». ПВХ плівка може бути прозорою, кольоровою або мати написи, малюнки, вікна...

Яку функціональне навантаження несуть ворота?

Застосовуються швидкісні ворота в тих місцях промислових ділянок, де необхідно збереження різниці температур. Наприклад, в холодильниках. Також полотно відмінно захищає від протягів.

Основні виробники швидкісних воріт і їх продукція

Компанія Albany Door System - компанія зі світовим маєтком і бездоганною репутацією на «Воротнів» рику. Швидкісні ворота Albany дуже зручні в експлуатації, дозволяють швидко здійснити відкривання / закривання, поліпшити умови праці, прискорити технологічний процес. У модельному ряді представлені зразки різних захисних функцій, стійкості і розмірів. Є ворота невеликі до 4000 мм, застосовувані всередині приміщення. Є до 6000 мм із середньою і високою вітрової навантаженням. Є великі до 8000 мм, використовувані в «складних» умовах, що мають функцію самовідновлення, високу вітрове навантаження і захист від вологи.

Швидкісні ворота Hormann - представлені в широкому асортименті. Їх основна характеристика - вкрай швидке відкривання і закривання. У модельному ряді можна знайти ворота для будь-яких прорізів і ділянок. Так V 2515 - ворота внутрішнього застосування використовуються на невеликих отворах, ідеально підходять для харчової промисловості. V 4015 ISO L - ворота для складу: полотно виконано з спіненого поліуретану і прекрасно працює при +5 о С. V 3015 CLEAN - ворота з прозорою фіранкою, підходять для місць з підвищеними вимогами до чистоти.

Швидкісні ворота DoorHan спроектовані і випущені спеціально для ізоляції окремих приміщень всередині великих об'єктів. Завдяки теплоізоляційним властивостям і високій швидкості роботи допоможуть зберегти необхідний мікроклімат.

Швидкісні ворота - це відмінне рішення. Вони прості в монтажі, довговічні, можуть бути виготовлені в будь-якому кольором оформленні, при необхідності доповнені вікном, легкі в обслуговування і дозволяють створити потрібні умови для роботи.

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок