Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиАвтоматичні шлагбауми - захисти територію!

Для того щоб по максимуму захистити територію того чи іншого об'єкта від несанкціонованого доступу, а точніше, в`їзду використовують шлагбауми. Даний пристрій дозволяє швидко звільняти чи перегороджувати шлях за допомогою вертикально піднімається стріли. Але якщо раніше парковки, склади, житлові території були оснащені шлагбаумами старого зразка, то тепер в містах превалюють автоматичні шлагбауми. Основна відмінність полягає в тому, що автоматичні шлагбауми управляються віддалено, посредствам електроніки, а саме: кнопки оператора, спеціального пульта.

У деяких випадках дії охоронця або співробітника системи безпеки не потрібні взагалі. Проїзд через шлагбаум здійснюється за допомогою магнітної картки, якщо її немає-проїзд неможливий.

Існує величезна кількість фірм, які випускають дане пристосування, але деякі з них виходять на перший план.

 

Три основних і найпопулярніших (серед вітчизняного покупця) виробника:CAME, NICE, DoorHan.

Автоматичні шлагбауми CAME

Автоматичні шлагбауми італійської фірми CAME відрізняються особливою функціональністю, практичність і простотою управління. Ще один важливий аспект цих шлагбаумів - високий рівень безпеки. Він досягається за рахунок таких функцій, як регулювання швидкості відкриття і закриття проїзду, розпізнавання перешкод по шляху стріли. Ці дві функції забезпечують неприпустимість несанкціонованого проїзду. Моделі даної фірми представлені зі стрілами довжиною від двох до дванадцяти метрів. В комплект також входять всілякі освітлювальні лампи різних кольорів, опори та пристрої безпеки. Купити шлагбаум цієї компанії можна онлайн, по досить стерпним ціною.

Автоматичні шлагбауми NICE

NICE - це ще одна італійська компанія, що займається, виготовленням високоякісних шлагбаумів. На ринку вона займає лідируючі позиції. Головною особливістю цієї компанії, є довгий термін служби шлагбаумів цієї марки. Також можна підкреслити функціональність і легкість у використанні. Єдиний мінус шлагбаумів Nice- це маленька довжина стрілки. Моделі представлені зі стрілами довжиною від трьох до шести метрів. Це робить шлагбауми марки Nice непридатними для захисту широких проїздів.

Автоматичні шлагбауми DoorHan

Остання фірма в списку - DoorHan. Головною відмінною рисою компанії є те, що вона вітчизняна. Здійснює продажі для країн СНД. В асортименті компанії є великий вибір не тільки шлагбаумів, але й інших огорож, а також комплектуючі до них. З усіх російських компаній - цей є визнаним лідером.

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок