Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВнутрішні сталеві двері - перевірено часом

Двері внутрішні Hormann зарекомендувала себе як двері з величезною кількістю переваг, які протягом багатьох років демонструють своїм власникам.

Внутрішні сталеві двері відмінно підійдуть як в якості установки в адміністративні будівлі, так і в підвальних і горищних приміщеннях. Зовнішнє покриття дверей володіють високоякісною тепло-і світлостійкістю, на них нанесено цинкове покриття, і гумове ущільнення для герметичності двері.

Двері Хьорман представили себе як одні з найміцніших, жорстких і зносостійких під час їх експлуатації. Вони мають демократичні ціни, тому виготовляються і виходять на ринок великими обсягами. При їх відмінній якості це відмінний показник, що характеризує виробника як постачальника, який піклується про своїх клієнтів.

 

Двері Хьорман мають товстий фальц з трьох боків і подвійну металеву прошарок товщиною в 40 мм. Полотно має оцинкованим листом з товщиною 0,6 мм, що дозволяє захистити двері від корозії та інших зовнішніх фізико-хімічних факторів, які можуть вплинути на міцність і довговічність продукції. Основне полотно із зносостійкого матеріалу, що також забезпечує їх довговічність. Встановлюватися двері можуть як в стандартних дверних отворах, так і в окремому сталевому коробі, який виготовлений з попередньою підготовкою під петлі. Двері мають виразний замок, який в непередбачених обставинах можна самостійно замінити. Замок оснащений отвором під циліндр (розмір отвору - 55 мм). & Nbsp;

Двері внутрішні сталеві NINZ володіють унікальним дизайном та якістю. Виготовлені з оцинкованого матеріалу, всередині дверей розміщені підсилюють пластини для доводчика і ручок антіпаніка. Двері можна встановлювати як з лівого боку, так і з правого, що робить це дуже зручним, наприклад, після ремонту, коли хочеться змін. По периметру дверей встановлена ​​гумова прошарок, що забезпечує герметичність притвору. Вага двері приблизно складає 13-14 кг. Для монтажу на дверях розташовані дві петлі по 17 мм підвищеної надійності. Двері фірми нінзя мають величезну кількість варіантів забарвлення. Фарба, що застосовується при забарвленні двері порошкова і антиабразивним властивостями.

Якісне покриття дверей дозволяє їх встановлювати з такі заклади як сауни і лазні, де підвищена вологість і гарячі повітряні маси; дитячі садки та школи, де двері можуть піддаватися механічним пошкодженням.

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок