Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиДвері багатоцільові, Двері вогнестійкі - корисне

Багатоцільові / вогнестійкі двері являють собою конструкції з ідентичним дизайном, але різною функціональністю. Це дозволяє обладнати об'єкти зовні не відзначаються окремо і в той же час різними згідно призначенню дверима.

Окремі лінійки багатоцільових дверей відрізняються особливою різноманітністю форм і якостей, що дає можливість швидко підбирати оптимальні варіанти відповідно до індивідуальних потреб. Поряд зі стандартними конструкціями до даної категорії відносяться двері багатоцільові Hormann з системами проти злому, димонепроникні, вогнетривкі та інші моделі.

Двері багатоцільового призначення здатні витримувати відчутні навантаження протягом найтривалішого часу.

 

Виділяються двері Хьорман та інші подібні конструкції, перш за все, високим рівнем зносостійкості, міцністю і опірністю атмосферних впливів. Тому використовуватися багатоцільові двері можуть, як для розділення внутрішнього простору приміщень, так і зовнішнього застосування. Виробляються багатоцільові / вогнестійкі двері в стандартному Одностулковому або двостулковому виконанні. Існують моделі з вирізами під скло, термічним поділом і підвищеною теплоізоляцією. Ущільнення по всьому периметру і заповнення дверних полотен робить двері вогнестійкі NINZ спочатку готовими до монтажу. Наявність регульованих по висоті конструкційних петель дозволяє виконувати найтоншу настройку положення багатоцільових полотен.

Окремо варто відзначити вогнетривкі властивості багатоцільових дверей. Стандартні конструкції легко деформуються під впливом вогню, що стає перешкодою для безпечної евакуації, придушення вогнищ загоряння і порятунку майна. Двері вогнестійкі Vognebor складаються, переважно, з вогнетривких основ, а їх конструкційні особливості абсолютно виключають ймовірність заклинювання.

Вогнетривкі двері не тільки не піддаються запаленню, а й перешкоджають поширенню вогню, локалізуючи полум'я в окремих приміщеннях. Що в свою чергу дає можливість скоротити масштаби руйнування і відповідно знизити матеріальні збитки в результаті пожежі.

Залежно від моделі, конструкції і призначення, багатоцільові / вогнестійкі двері способи протистояти запаленню протягом 15 - 60 хвилин. Найчастіше, цього часу виявляється більш ніж достатньо для порятунку людського життя і збереження цінних речей.

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок