Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВхідні двері - краса і безпека будинку

Що таке вхідні двері?

Це, по-перше, обличчя будинку. Двері - це перше що бачать ваші гості. Якщо вона квола і недоглянута, то складається враження про господарів, як про недбалих людях. А якщо добротна, що має особливий дизайн, міцна, то створить враження теплого і затишного будинку, захищеного від негараздів і бід. Будинки, де живуть акуратні, люблять один одного люди.

По-друге, вхідні двері - це що захищають конструкції. Вони повинні надійно замикати в нутрії будинку тепло, затишок і всі таємниці сім'ї, і не пускати на поріг вуличні вітру, непогоду, морози, шум і суєту. Функції вхідних вартою не закінчуються на тепло і звукоізоляції, вони повинні бути бар'єром для сторонніх, для тих, хто хоче потрапити в будинок зі злим умислом, без відома господарів.

 

Сучасні технологи дозволяють створювати міцні двері, красиві, мають унікальних дизайн, надійні замки, забезпечують тепло-, звуко-і навіть пожароізоляція. Відповідають усім вимогам з безпеки двері вхідні ThermoPro вироблені компанією Hormann.

Переваги дверей ThermoPro?

Двері виконані з високоміцної сталі. Вони дуже міцні, але в теж час легкі, для відкриття не потрібно докладати зайвих зусиль. Сучасні дизайн полотна, великий вибір моделей. Ви зможете підібрати двері, яка підійде як внутрішньому, так і зовнішньому інтер'єру будинку.

Цінова доступність. Всі матеріали  компанія Hormann   виробляє сама, тому ціна на вхідні двері дуже низька. Висока якість матеріалів. Все, що використовується для виробництва дверей ThermoPro, розробляється фахівцями заводу Hormann. Гарантія 5 років. Полотно випускається товщиною 46 і 65 мм. Зсередини порожнина не порожня, а заповнена твердим пенополіурітаном, завдяки цьому досягається відмінна теплоізоляція.

Замки з многоточечной системою замикання, не впустять в будинок нікого стороннього. При бажанні, можна вибрати полотно, що мають скляну вставку, це дуже витончено і додасть особливу легкість і новизну вашому дому. В ексклюзивній   серії ThermoPro   використовується подвійне й потрійне засклення, безпечним склом. Розбити його дуже важко, а якщо нещастя все ж справить, то скло розкришиться на безліч безпечних осколків.

Правильно обрана вхідні двері , ні коли не принесе зайвого клопоту своїм господарям, воно відмінно впишеться в інтер'єр, буде відкриватися легко, без стороннього скрипу і скреготу. Надійно вкриє будинок від морозів, протягів і сторонніх осіб, збереже всі таємниці родини.  

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок