Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиАвтоматика (електроприводи) для воріт

Автоматика для гаражних, промислових і в'їзних воріт - найважливіша складова воротного комплексу. Крім комфортного управління натисканням кнопки на пульті дистанційного керування, автоматика забезпечує безпеку користувачів і транспортних засобів під час проїзду. Пристрої дистанційного розпізнавання (радар, індуктивна петля, управління за допомогою дальнього світла фар машини, безконтактні магнітні карти і кодові замки, радіокерований детектор відбитків пальців, GSM-модуль і т.д.) дозволяють управляти воротами і без допомоги пульта ДУ. Надійна, витривала, «розумна» автоматика для воріт гарантує зручність і безпеку.  

Пропонуємо вибрати:

Воротная автоматика Німецького виробництва Hormann

Електроприводи гаражних і в'їзних воріт Hormann (каталог) 


Автоматика для воріт виробництва Італія NICE

Електроприводи гаражних воріт NICE (каталог)


Автоматика для воріт виробництва Італія BFT

Електроприводи гаражних воріт BFT (каталог)

Автоматичні електроприводи для воріт - про виробників 

Автоматичні електроприводи Hormann 

Німецький виробник Hormann є одним з лідерів на європейському ринку з виробництва автоматичних приводів для гаражних і в'їзних воріт, а 75-річний досвід роботи в даній сфері не залишає ніяких сумнівів у якості й надійності встановлюваних виробів. Автоматика для воріт компанії Hormann - це сертифікована і безвідмовна продукція з максимальним ступенем надійності (128-бітове кодування) і п'ятирічної гарантією. 

Потрібно відзначити три основні причини, що обгрунтовують необхідність покупки даної продукції: забезпечує максимальну надійність незалежно від перебоїв в електропостачанні; значно прискорює процес відкривання і закривання воріт при дотриманні плавності і безшумності; передбачає можливість віддаленого контролю над станом воріт. 

Автоматичні електроприводи NICE 

Компанія Nice давно зайняла своє місце і завоювала довіру не тільки на італійському, але і на світовому ринку. Автоматика для гаражних воріт даної компанії відрізняється від подібної продукції інших сучасних виробників, в першу чергу, системою пасової передачі, потужними руховими установками, оптимізованою системою автоматики і віддаленого доступу, а також вкрай демократичною вартістю. 

Важливою особливістю даного виробника є те, що у виробництві окремих складових для електроприводів задіяна велика кількість різних компаній, що дозволяє досягати максимально високої якості, направляючи всі зусилля на дослідження та розвиток. Необхідно також відзначити, що компанія Nice пропонує широкий асортимент різноманітних допоміжних аксесуарів і пристроїв, що забезпечують максимальний комфорт і безпеку використання за прийнятною ціною. 

Автоматичні електроприводи BFT 

Продукція італійської компанії BFT характеризується високим рівнем функціональності при дотриманні максимальної простоти і надійності. Електропривод для воріт від даного виробника - це один з найпоширеніших типів автоматизації гаражних і в'їзних воріт, який дуже простий і швидкий у установці і монтажі. 

Компанія BFT пропонує наступні види гаражної автоматики: механізми підйомно-поворотного типу, які передбачають функції прискорення і уповільнення процесу відкривання або закривання воріт; механізми стельового типу, які володіють блоком управління з функцією самонавчання. Крім того, компанія надає широкий вибір елементів управління та радіоуправління, безпеки, а також обладнання для гаражних воріт, вартість яких не може не радувати. 

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок