Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиАвтоматичні (розсувні) двері

Область застосування автоматичних розсувних дверей - об'єкти з великим двонапрямленим потоком відвідувачів: аеропорти, вокзали, готелі, торгові центри, АЗС. Так само автоматичні двері широко застосовуються в приміщеннях з високими вимогами до гігієни - лікарні, високотехнологічне виробництво (фармакологія, мікроелектроніка, лабораторії). Незаперечною перевагою автоматичних дверей є можливість «безконтактного» проходу, коли руки відвідувача зайняті. Автоматичні розсувні двері збережуть тепло, створять позитивний настрій відвідувачам, підкреслять статус об'єкта.

Пропонуємо вибрати:

Автоматичні двері Швейцарського виробника Tormax

Автоматичні двері TORMAX (каталог EN)

Автоматичні двері сьогодні приємна необхідність. 

Завоювали вони симпатію завдяки естетичному вигляду, зручності, функціональності та практичності. Автоматичні двері є також показником престижу і поваги до своїх клієнтів. Також на користь автоматичних дверей говорить практичність - можливість без проблем пропускати велику кількість людей, збереження тепла в приміщенні і безпека при екстрених випадках. 

На сьогодні попит на автоматичні двері росте в геометричній прогресії. Їх встановлюють в аеропортах, щоб пасажири з великими сумками не витрачали зусилля на відкриття механічних дверей, супермаркетах - для зручності клієнтів з візками, в лікарнях ці двері не тільки для зручності, а й для гігієнічності. Автоматичні двері ціна на сайті goodgate.com.ua. 

Розрізняють кілька типів дверей: розсувні двері, розсувні двері, обертові двері. Автоматичні розсувні двері на сьогоднішній день найпопулярніші. Вони бувають міжкімнатні та вхідні. Ці двері діють від інфрачервоного випромінювання. Для ефективної роботи дверний проріз повинен бути широким. Це передбачається для вільного розсування стулок. Конструкція вхідних дверей зазвичай може складатися з алюмінію, також з нержавіючої сталі і скла. Для внутрішніх розсувних дверей можна вибрати дерев'яні рами, з алюмінієвого профілю, а також можна вибрати і безрамні двері. Скло може бути матованим, з малюнком, з вітражними стеклами. 

Автоматичні двері купити можна через інтернет на сайті goodgate.com.ua. Компанія пропонує широкий вибір автоматичних дверей. При покупці важливо звернути увагу на функціональність, яка залежить від діаметра, кількості стулок, типу приводу. А також двері мають відмінності в додаткових опціях і в стилі виконання. 

Плюсом також може служити те, що їх завжди роблять за індивідуальним замовленням. Монтаж двері виробляють на готову підлогу, можна і на незакінчену покриття. Використання платформи дозволяє встановити ванну, яка дозволяє зберігати чистоту підлоги. Дана конструкція призначена для збору бруду і вологи, що заносяться з вулиці. У конструкції дверей зазвичай передбачається металева ванна для монтування під двері. Зверху ложат металевий лист, який складається з чотирьох сегментів. Із зовнішнього боку знаходяться отвори для стікання вологи. На лист встановлюють підлогу, який пропускає вологу і бруд. Злив ванни направлений в дренажну систему будівлі. 

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок