Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВнутрішні сталеві двері

Легкі і міцні сталеві внутрішні двері - оптимальне рішення заповнення дверних прорізів від підвалу до горища. Жорсткість конструкції виключає деформацію протягом багатьох років.

Серійна комплектація:

 • міцна сталева кутова коробка з анкерами для монтажу в цегляній кладці і тристороннім ущільненням
 • полотно дверей 40mm з тристороннім товстим фальцем, стільникове заповнення приклеєне по всій поверхні каркаса двері
 • врізний замок з послідовним відкриттям ригеля і клямки, фурнитур натискних ручок
Високоякісне покриття несприйнятливе до забруднення, вологи, легко очищається. Різноманітність кольорів і варіантів плівкового покриття під дерево дозволять вирішити будь дизайнерські завдання.

Пропонуємо вибрати:

Двері внутрішні сталеві Німецького виробництва Hormann

Двері внутрішні Hörmann Zк (каталог)


Двері внутрішні сталеві виробництва Італія NINZ

Двері внутрішні сталеві NINZ REVER (каталог)

Внутрішні сталеві двері - невід'ємна частина приміщення

Внутрішні сталеві двері є невід'ємною частиною житлового приміщення або квартири в сучасному світі, де багато шахраїв і незваних гостей. Будь-яка людина прагне забезпечити захист своєї сім'ї та майну. Забезпечити повну безпеку, безсумнівно, складно, проте установка внутрішніх сталевих дверей багато в чому дозволить досягти необхідного рівня безпеки. При установці сталевих дверей акцент зазвичай ставиться на товщині і матеріалі дверних аркушів, а також на надійність замків. Багато кваліфікованих зломщики вдаються до звичайних відмичок замків, без пошкодження дверей. Тому дуже важливо, щоб дверний замок був стійкий до подібних способів злому. 

Сталеві двері фірми Hormann представляють собою унікальне інноваційне поєднання металу і дерева. Міцні сталеві двері постійно підвищеною функціональності і якості оснащені рухливими будівельними компонентами. Високу компетентність підтверджують висококваліфіковані розробники і монтажники. Компанія використовує новітнє інноваційне обладнання для виробництва дверей. Всі етапи розробки внутрішніх сталевих дверей комп'ютеризовані і автоматизовані. Якість, міцність і надійність дверей підтверджує довгострокова офіційна гарантія фірми виробника. Перед випуском дверей на ринок, вони проходять інтенсивні випробування на довговічність. Купуючи сталеві двері Hormann, клієнт може бути впевнений у стійкості двері від механічних чинників впливу та інших фізико-хімічних факторів (підвищена вологість, удари). 

Італійський виробник внутрішніх сталевих дверей фірми NINZ протягом багатьох років доводить свою якість і надійність. Виробник випускає вогнестійкі багатофункціональні двері. Власникові дверей надається широкий асортимент товару, з якого він може вибрати установку з будь-якого боку, а також 2-дверну конструкцію. Внутрішні сталеві двері фірми NINZ володіють довгим експлуатаційним терміном, так як виконані з оцинкованого сталевого профілю. Кріплення сталевих дверей відбувається до стіни, або ж до спеціальної монтируемой пластині. 

Сталеві двері купити абсолютно нескладно. Досить зв'язатися з нашими фахівцями за вказаними в контактних даних телефонам для уточнення всіх параметрів, адреси доставки і т.д. 

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок