Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиБагатоцільові / вогнестійкі двері

Багатоцільові / вогнестійкі двері призначені для вирішення декількох завдань:

 • вогнезахист - EI30/EI60 спеціальне негорючий заповнення
 • опір злому - листова сталь полотна 0,9-1,0 mm (сталь коробки 1,5 mm), протизнімні шипи-антизрізи
 • висока теплоізоляція і звукоізоляція - мінеральна вата, контур протидимного і акустичного ущільнення
 • стійкість до інтенсивних навантажень - жорстка рамна конструкція, штамповані петлі з можливістю регулювання, опорні підшипники, вбудований доводчик
Область застосування багатоцільових вогнестійких дверей в приватному будинку: відділення гаража, електрощитової, генераторної, котельні від житлових приміщень. В якості тильного входу. Протипожежні двері на підприємствах: технічні приміщення підвальних і цокольних поверхів, евакуаційні виходи на сходові клітки, електрощитові та підстанції, приміщення машинних відділень ліфтів, виходи з ліфтових холів на сходові майданчики, вентиляційні камери.

Пропонуємо вибрати:

Двері багатоцільові Німецького виробництва Hormann

Двері багатоцільового призначення Hörmann MZ (каталог)


Двері вогнестійкі багатофункціональні виробництва Італія NINZ

Двері вогнестійкі EI60 багатофункціональні NINZ (каталог)


Двері вогнестійкі Українського виробництва Vognebor

Двері вогнестійкі багатофункціональні Vognebor (реліз) 

Поряд зі стандартними дверима, високим попитом користуються спеціальні вогнестійкі двері, призначені для різних цілей. Вони мають цілий ряд достоїнств і знаходять широке застосування як в приватних домоволодіннях, так і на підприємствах. 

Переваги багатоцільових дверей вогнестійких 

На відміну від звичайних, вогнестійкі багатоцільові двері володіють підвищеними експлуатаційними якостями: вогнезахистом, високою теплоізоляцією і звукоізоляцією, захистом від злому, стійкістю до інтенсивних навантажень. Вогнезахист забезпечує негорючий спеціальне заповнення EI30 / EI60. Завдяки високоміцним матеріалам двері мають надійні параметри для захисту приміщення від злому. Так, дверне полотно виконано з листової сталі (товщина 0,9-1,0 мм), сталева коробка - 1,5 мм. Двері обладнані протизнімні шипами-антизрізами. Наповнення мінеральною ватою і спеціальний контур з акустичного і протидимного ущільнювача забезпечують теплоізоляційні і звукоізоляційні властивості. Надійність і стійкість до високих навантажень надають дверям такі складові, як жорстка рама, вбудований доводчик, опорні підшипники, можливість регулювання штампованих петель. 

Область застосування вогнестійких дверей 

У котеджі або приватному будинку двері вогнестійкі часто використовують для захисту тильного вода. Господарі приватних володінь також обладнають ними гаражі, відокремлюють від житлових приміщень електрощитові, котельні, генераторні. На підприємствах протипожежні двері знаходять ще більш широке застосування. Ними обладнують технічні приміщення, особливо в підвальних і цокольних поверхах. Такі конструкції надійно захищають підстанції та електрощитові, ліфтові машинні відділення, евакуаційні виходи, вентиляційні камери. 

Виробники NINZ (Італія), Vognebor (Україна), Hormann (Німеччина) 

Серед виробників багатофункціональних дверей популярністю користуються NINZ (Італія), Vognebor (Україна), Hormann (Німеччина). Співвідношення оптимальної ціни і високої якості приваблюють споживачів вибирати саме ці марки. Розглянемо, в чому ж полягає перевага таких дверей. 

Компанія NINZ виробляє дві модифікації багатофункціональних вогнетривких дверей: PROGET і UNIVER. Надійність конструкції забезпечує оцинкована сталева рама, протипожежний замок, антизрізи. Двері мають товщину 50 і 60 мм, їх полотно складається з двох сталевих листів. Простір між листами заповнене мінеральною ватою. Двері пофарбовані порошковою фарбою, колір можна вибирати по каталогу. По конструкції бувають моделі одностулкові і двостулкові. 

Двері української компанії Vognebor володіють міцністю і надійністю при цілком бюджетною ціною. Потрібну жорсткість рамі забезпечують численні гиби, полотно дверей виготовлено зі сталевих холоднокатаних листів. 

Сталеві високоякісні двері виробляє і німецька компанія Hormann, більш 40 років займається випуском цієї продукції. Зносостійкість і міцність виробу додає посилення двостінного полотна оцинкованої сталлю. Високоякісне грунтувальне порошкове покриття 20 різних кольорів надійно захищає конструкції від корозії. 

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок