Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиНавіси та козирки

Козирок над вхідними дверима - необхідний елемент захисту від снігу, льоду і дощу. Відкривати вхідні двері можна без ризику промокнути влітку і травмуватися взимку. Навіс в приватному будинку використовується для укриття автомобіля, басейну, квітника, балкона або тераси. Навіс з полікарбонату захистить від опадів (включаючи град), падаючого листя і дрібних гілок, в жаркий день - від сонячних променів.

Жорстка рамна конструкція, розраховується з урахуванням снігових і вітрових навантажень.

Покриття - прозорий. кольоровий полікарбонат монолітний або стільниковий.

Пропонуємо вибрати:

козирки з акрилового скла Німецького виробництва Hormann


Козирки та навіси з полікарбонату

Козирки та навіси - незвичайний елемент декору

Козирки та навіси представляють собою як незвичайний елемент декору, який створює перше враження про будівлю або підприємстві, так і є незамінним засобом захисту дверей від вологи і людей від зимових опадів (наприклад, падаючий сніжний ком з даху або відкололася бурулька від шиферу). 

В більшості своїй козирки встановлюються над під'їздами житлових будинків, котеджів і дачних ділянок. Вхідні козирки навіси виготовляються різних форм і розмірів з використанням різноманітних матеріалів за кольором і міцності. У приватних заміських будиночках такі навіси використовують для забезпечення покриття басейну, невеликим клумбам з розкішними квітами, для укриття автомобіля від великих опадів, таких як град, мокрий сніг та інші. В жаркий і сонячний день балконні навіси дозволять захистити кімнату від сонця і спекотної спеки. 

Використання навісу відмінно підійде в якості додаткової конструкції до гаражу, в разі, коли транспортний засіб необхідно залишити ненадовго. Конструкція такого навісу може бути змонтована як доповненням до гаражу, так і на металевому каркасі окремо від гаража. Полікарбонатні навіси також часто застосовуються як дах альтанок, павільйонів і лоджій. Кріплення козирків може реалізовуватися безліччю способів. Використовується міцна конструкція з використанням металевих рам, будова якої розраховується виходячи з навантажень, що впливають на навіс або козирок (обсяги опадів і швидкість вітру). Покриття козирків може бути виконано в прозорому варіанті, в кольорі з використанням монолітного або стільникового полікарбонату. 

Козирки та навіси, виготовлені із стільникового полікарбонату, є новою інноваційною конструкцією, добре зарекомендувала себе в будівництві. Стільниковий полікарбонат стійкий до зовнішніх чинників впливу (сонячні промені, опади, підвищена вологість і ін.), Матеріал легко монтувати і демонтувати, а головне - матеріал досить привабливого і естетичного вигляду. Козирки та навіси, ціна яких лежить в доступних діапазонах, дозволить прикрасити вхід до приміщення або ж захистити будь зовнішній об'єкт від опадів та інших зовнішніх факторів. Ціна на козирки і навіси стала доступною зовсім недавно, завдяки гнучким і міцним листам полікарбонату, які відмінно себе зарекомендували в даній галузі використання. 

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок