Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиВхідні двері

Вхідні двері в будинок повинні, перш за все, створювати настрій. Двері в будинок повинна подобатися господарям. Двері повинні відсікати непередбачуваний зовнішній світ від затишку приватного будинку. Переступаючи поріг хорошою двері буде впевненість в тому що двері захистила будинок від холоду і спеки, від зловмисників і цікавих поглядів. Тепло, тиша, безпека всередині і дизайнерське рішення зовні - це ті якості вхідних дверей, які створять настрій.

Про цей атрибут написано чимало. Все вірно, його значення важко переоцінити. Уважно розглянувши вхідні двері, ми можемо досить точно уявити, хто за ними живе. Тому наша компанія приділяє таку пильну увагу цим виробам. Адже для покупця, дуже важливо придбати якісні двері. Але зробити це не завжди просто. Занадто багато виробників і відповідно, їх продукції. Ми постараємося вам допомогти і розібратися, які ж вхідні двері самі надійні. 

Почнемо з матеріалу виготовлення. Який же кращий? Звичайно сталь! Точніше сталевий лист. Вхідні двері мають бути передусім міцними і надійними. Їх основна функція, захистити нас від непрошених гостей і небажаних візитів. Значить треба купувати сталеві двері. Йдемо далі, адже крім міцності двері повинні бути безшумними і теплоізоляційними. Також вони повинні підкреслювати інтер'єр вашого житла. Тому перед рішенням, вхідні двері купити, треба розглянути хоч деякі варіанти. Можна це зробити, розглянувши вироби декількох виробників. 

Можна почати з китайських виробників. Ми передбачаємо скептичні усмішки, але не можна сказати, що це погані двері. Це прості типові дешеві двері. Cейчас є багато продукції італійських виробників. Ці двері вже відповідають багатьом сучасним вимогам. Вони міцні, зроблені з якісних матеріалів, красиві і довговічні. Єдиний недолік - це ціна. Ціни цих виробників досить високі. Аналогічне можна сказати і про іспанських фірмах, що випускають цю продукцію. Може російські? Може, але теж не завжди. Продукція різних виготовлювачів може істотно відрізнятися. Адже вхідні двері в будинок купуються не на рік-два. Вони повинні слугувати хоча б 5 років. 

А тепер про німецьких виробників. Точніше, про компанію Hörmann продукцію який, ми маємо честь представляти. Розповісти є про що. Достатньо тільки поглянути на кілька моделей їхньої продукції. Взяти хоча б модель ThermoPro. Двері зроблені з антикорозійного сталі. Зовнішнє покриття - це високоякісна фарба або декорування під дерево. Оригінальності виробу надає скляна вставка. Вона може бути різної форми і кольору. Трохи про фурнітуру. Витончені ручки і надійні антівзломние замки. Прекрасні теплоізоляційні характеристики. За такими дверима не страшні будь-які погодні катаклізми. 

Покупці такої продукції гарантують собі безпеку і тишу. Вироби зроблені з екологічно чистих матеріалів і мають солідний термін гарантії - 5 років. Ціни на ці вироби, аж ніяк не високі. Ми намагаємося тримати середні цінові позиції. Володіння такими дверима, надає почуття обраності та гордості. До речі, наша компанія продає не тільки двері від Hörmann. Присутні також ворота, шлагбауми, навіси і багато іншої продукції. Адже ми намагаємося для вас, наших покупців. 

Пропонуємо вибрати:

вхідні двері Німецького виробництва Hormann

Двері вхідні Hormann ThermoPro (каталог)

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок