Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиРолети віконні та воротні

Ролетні (рулонні) ворота і віконниці забезпечать захист від злому і вандалів, теплоізоляцію і шумоізоляцію. На вибір 10 основних і 12 додаткових кольорів, включаючи текстуру дерева.

Перевагою ролетних систем є:

 • компактність
 • широкий вибір типів профілів залежно від поставлених зачач
 • простота монтажу (всередині або зовні приміщення, монтаж безпосередньо в отворі)
 • можливість ручного управління та управління за допомогою електроприводу, включаючи узгоджену (синхронну) роботу групи
 • широкий діапазон розмірів - від невеликого вікна, до вітрин і воріт площею більше 20 кв.м.

Ролети, рольставні, мають загальну назву ролетні системи, не на словах доводять свою ефективність в якості захисту об'єктів від зломів і інших небажаних проникнень. Підтвердженням тому є їх повсюдне використання в торгових центрах, банках, кіосках і т. Д. Ролети дозволяють створювати комфортні умови, оберігаючи вікна від дощу, вітру, сонця, а також пилу і зайвого шуму. З настанням холодів віконні ролети зберігають тепло в приміщенні, а влітку підтримують прохолодну температуру, що сприяє чималому економії електроенергії. 

Ролети - це конструкція-полотно, виготовлена ​​з однакових за розміром пластин. Коли потрібно, полотно відкриває проріз, накручуючи на вал. При тому система поміщена в невеликому коробі, закріпленому вгорі прорізу. 

Естетичний вигляд, вміння гармонійно вписуватися в умови будь-якого стилю, починаючи класичним і закінчуючи надсучасним напрямком, наділяють ролетні системи додатковими перевагами. 

В даний час розсувні ворота, звично що використовувалися ще десяток років тому, вже не відповідають сучасним запитам. Перевагами в цьому плані володіють ворота автоматичні, які з розкоші перетворилися на необхідний предмет, який обіцяє зручність і практичність. Автоматичні секційні ворота усроят клієнтів співвідношенням ціни і таких якостей, як безпека, простота застосування і надійність, а окрім того, чудовою теплоізоляцією. 

Асортимент систем «Алютех» досить широкий. Він пропонує ролетні ворота, решітки, дверні та віконні ролети. Завдяки цьому ролетні системи можна встановлювати в приватних будинках, магазинах, кафе, гаражах, цехах і навіть ангарах. Їх застосування збільшує безпеку і комфорт будь-якого приміщення. 

Серед країн СНД група компаній «Алютех» - безсумнівно, провідний виробник секційних автоматичних воріт. Компанія випускає гаражні ворота, використовувані при спорудженні паркінгів, котеджів і т. Д. Компактний розмір перемички дозволить встановити такі ворота в будь-якому гаражі. Величезний вибір кольорів панелей, малюнків дозволить зберегти відповідність стилю будинку в цілому. Розмір промислових воріт, які також випускає компанія, може варіюватися до 42 квадратних метрів, а тривалий термін служби забезпечує наявність антикорозійних властивостей. 

Природне освітлення і оглядовість забезпечують панорамні ворота. У зв'язку з цим, переважно їх застосування в автосалонах, пунктах СТО тощо. Д. Індивідуальний підбір пружин при монтажі дозволить управляти такими воротами навіть вручну, незважаючи на їх вагу. 

Крім того, «Алютех» пропонує ворота з дистанційним керуванням, відкривати або закривати які можна прямо з автомобіля, що особливо зручно в негоду. Усі пропоновані види ролетів та воріт зручні, безпечні і надійні. А прийнятна ціна поряд з високою якістю подвійно порадує клієнтів компанії «Алютех». 

Рольставні від DoorHan - це абсолютний захист як дверних, так і віконних прорізів, підкріплена функціональністю. Ролет-функції включають в себе захист від сторонніх шумів, яскравого світла, опадів, пилу та сторонніх поглядів. Клієнти «Дорхан» самі можуть вибрати дизайн короба, а також колір і фактуру рольставень і Рольворота для створення архітектурного єдності. 

Переваги ролет «Дорхан»: 

 • Міцність матеріалів, з яких виготовлені ролети DoorHan, забезпечують додаткову надійність і безпеку. Дані системи підходять при будівництві приватних об'єктів, а також комерційних організацій.
 • Різноманіття моделей: сталеві, з пінонаповнених і екструдованих профілів і т. д.
 • Миттєвий монтаж за рахунок простої і продуманої детально збірки конструкції.
 • Легкість керування конструкцією обумовлена ​​наявністю електроприводу.
 • На дані рольставні ціна не перевершує якість, а як раз навпаки. 

Купити продукцію «Дорхан» просто, достатньо визначитися з вибором і зробити замовлення. 

Пропонуємо вибрати:

Ролети віконні та воротні Білоруського виробника Alutech

рулонні (ролетні) системи Alutech (каталог)


Віконні ролети виробництва РФ DoorHan

Рольставні, рулонні ворота DoorHan (каталог)

← Назад

Також компанія «ДОВЕР» пропонує:

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок