Обратная связь Рассчитать стоимость
 • Головна

  Головна

 • Приватний сектор

  Приватний сектор

 • Пром. сектор

  Пром. сектор

 • Послуги

  Послуги

 • Акції

  Акції

 • Контакти

  КонтактиЩо представляють із себе промислові ворота.

Що представляють із себе промислові ворота. Визначення та призначення промислових воріт Відповідно до ГОСТ 31174-2003 "Ворота металеві" промисловими воротами прийнято вважати ті конструкції, частота відкривання яких більше 1-го циклу підйому-опускання на годину. 

Промислові ворота встановлюються на підприємства автопослуг, такі як миття і автосервіси, а також у складських приміщеннях. Промислові ворота в автосервісах, особливо автомийках використовуються дуже інтенсивно. Природно, що на подібних воротах встановлені посилені торсіонні пружини, можлива також установка спеціальних роликів з нержавіючої легованої сталі. Ще одна відмінність таких воріт від побутових - це електропривод, в промислових воротах замість стельового зазвичай використовується більш потужний боковий привід. 

 

Промислові ворота, оснащені бічним електроприводом, здатні здійснювати до 80-100 відкриттів в день. А в іншому - промислові ворота по конструктиву не відрізняються від звичайних секційних. Використовуються точно такі ж сендвіч-панелі, доступний весь спектр автоматичного управління. Так само можливе врізання хвірток і вікон. Це зручно і практично - механікам не потрібно щоразу піднімати ворота, щоб вийти з боксу, власник машини завжди може простежити процес мийки через віконця. А ще можна зробити до 80% поверхні воріт прозорими - працюватиметься при такому природному освітлення буде набагато приємніше. Як і будь-яке складне технічний пристрій промислові ворота повинні бути безпечні для працюючих. На сьогоднішній день, для промислових воріт в якості додаткових опцій передбачені всілякі запобіжні засоби - від різкого опускання при обриві троса або виході з ладу пружини, електроприводи з самогальмується передачею і багато чого ще. Промислові ворота часто використовуються і в складських комплексах, які відрізняються далеко «не маленькими" розмірами прорізів. Тут просто немає альтернативи - звичайні розсувні ворота таких розмірів виглядають вже антикваріатом. Про надійність і швидкості відкривання промислових воріт великих розмірів говорить хоча б той факт, що вони встановлені більш ніж у половині пожежних відділень Москви. Взагалі, виробництво та встановлення промислових воріт може осилити не кожна компанія. Це, до речі, непоганий критерій відбору, навіть якщо ви хочете замовити звичайні секційні ворота - ті, хто виробляє промислові, з побутовими впорається легко і без проблем. 

← Назад

Розрахунок вартості

Вибір:

(B) Ширина прорізу (від 1750mm до 3000mm)

(Н) Висота прорізу (від 1875mm до 2625mm)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина проїзду

(Н) Висота воріт від "0"

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

Розміри прорізу (A x H)

* Інші розміри розраховуються окремо

Ручне керування Автоматика+ДК

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

(A) Ширина прорізу

(Н) Висота прорізу

* Інші розміри розраховуються окремо

Зворотній зв'язок